Doğubayazıt'ta doğaya yem bırakıldı

AĞRI - Doğubayazıt ilçesindeki gençler, kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için doğaya yem bıraktı. Doğubayazıt Gençlik Merkezi ekipleri,...
16.02.2017 Saat: 10:58

AĞRI - Doğubayazıt ilçesindeki gençler, kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için doğaya yem bıraktı.

Doğubayazıt Gençlik Merkezi ekipleri, Ağrı Dağı eteklerinde olumsuz Hava koşulları nedeniyle yiyecek sıkıntısı yaşayan yaban hayvanlarına yem desteğinde bulunuldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Sevgi Lordoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kış şartlarının çok ağır geçtiğini belirterek, "Yaban hayvanlarının soğuk havalarda aç kalmamaları için düzenlediğimiz organizasyona katkıda bulunan hayırsever halkımıza çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.(AA)

Doğubayazıt'ta doğaya yem bırakıldı1

Doğubayazıt'ta doğaya yem bırakıldı2

Doğubayazıt'ta doğaya yem bırakıldı3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.