Doğubayazıt'ta okullar arası satranç turnuvası

AĞRI - Doğubayazıt ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar arasında satranç turnuvası düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim...
16.02.2017 Saat: 10:58

AĞRI - Doğubayazıt ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar arasında satranç turnuvası düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği turnuva sona erdi.

Doğubayazıt Gençlik Merkezinde düzenlenen turnuvaya öğretmenlerin yanı sıra öğrencilerin aileleri de büyük ilgi gösterdi.

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı turnuvada dereceye giren öğrencilere madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Sevgi Lordoğlu takdim etti.(AA)

Doğubayazıt'ta okullar arası satranç turnuvası 1

Doğubayazıt'ta okullar arası satranç turnuvası 2

Doğubayazıt'ta okullar arası satranç turnuvası 3

Doğubayazıt'ta okullar arası satranç turnuvası 4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.