Hamur'da kış hayatı olumsuz etkiliyor

AĞRI - Hamur ilçesinde etkili olan soğuk hava ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor. Hava sıcaklığının sıfırın altında 20 dereceye kadar düştüğü ilçede,...
14.02.2017 Saat: 18:06

AĞRI - Hamur ilçesinde etkili olan soğuk Hava ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor.

Hava sıcaklığının sıfırın altında 20 dereceye kadar düştüğü ilçede, ilçeden geçen Murat Nehri'nin yüzeyi tamamen buzla kaplandı.

Hamur Belediye ekipleri, ilçede yoğun Kar yağışı sonrası buzlanmaya karşı yollarda tuzlama işlemini tamamlayarak, yol ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, yaptığı açıklamada,vatandaşların rahat edebilmesi için ekiplerin çalışmalarını gece gündüz sürdürdüğünü dile getirdi.

Vatandaşlardan Önder Kaplan, soğuk hava nedeniyle zorlandıklarını belirterek, "Doğuda kış çok çetin geçiyor. İnşallah havalar düzelir. Şu an hayat burada durma noktasına geldi." diye konuştu.(AA)

Hamur'da kış hayatı olumsuz etkiliyor1

Hamur'da kış hayatı olumsuz etkiliyor2

Hamur'da kış hayatı olumsuz etkiliyor3

Hamur'da kış hayatı olumsuz etkiliyor4

Hamur'da kış hayatı olumsuz etkiliyor5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Hamur Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.