Çiftçi borçlarına erteleme kararı

BİNGÖL - Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, Hükumetimizin çiftçi borçlarını öteleme kararı çiftçiye rahat nefes aldıracak. dedi. Karaarslan,...
14.02.2017 Saat: 13:52

BİNGÖL - Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, "Hükumetimizin çiftçi borçlarını öteleme kararı çiftçiye rahat nefes aldıracak." dedi.

Karaarslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, hükumetin doğal afetlerden dolayı zarar gören çiftçilerin borçlarının öteleneceği kararını almasının çiftçiler için sevindirici olduğunu söyledi.

Karaarslan, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un, "Çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri'ne olan borçları yeniden yapılandırılacak, yani ötelenecektir." ifadelerinin çiftçiler için bir müjde olduğunu kaydetti.

Borç erteleme kararının çiftçilere büyük kolaylık sağlayacağını kaydeden Kaaraarslan, "Hükumetimizin bu kararı ile çiftçilerimiz rahat nefes alacak, yeni ürünler ekerek ülkedeki üretime büyük katkı sağlayacaktır. Çiftçilerin rahat etmesi üretimi de arttıracaktır." şeklinde konuştu.(AA)

Haber Yorumları

Serkan tarafından 3 ay önce eklendi14-02-2017 14:39:23

İçerisinde olduğumuz şu ekonominin kötü günlerinde böyle sevindirici haberlerin olması çiftçi ve girişimci vatandaşlarımız adına gelmesi bizleri de mutlu etmekte.
http://jetpara.net/category/kredi-notu/

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 1
Beğendim:2
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Bingöl Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.