Ağrı'da "Nuh'un gemisiyle AB'ye" Projesi

AĞRI - Ağrı Halk Eğitim Merkezi proje ekibi, Nuh'un gemisiyle AB'ye projesi kapsamında Almanya'daki eğitimlerini tamamladı. Erasmus programı kapsamında AB...
09.02.2017 Saat: 17:18

AĞRI - Ağrı Halk Eğitim Merkezi proje ekibi, "Nuh'un gemisiyle AB'ye" projesi kapsamında Almanya'daki eğitimlerini tamamladı.

Erasmus programı kapsamında AB Bakanlığı Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen "Nuh'un gemisiyle AB'ye" programıyla, Almanya'ya giden ekip, 8 günlük eğitimi tamamladı ve sertifikalarını alarak yurda döndü.

Ağrı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Aktaş, yaptığı açıklamada, eğitim gezisinin çok verimli geçtiğini söyledi.

Ziyaret edilen eğitim kurumları ve yapılan kültürel gezilerin kendileri için çok faydalı olduğunu dile getiren Aktaş, "Bundan sonra da bu nitelikte projeler geliştirip kurum olarak faaliyet alanlarını genişletmek istiyoruz. Eğitim alan proje ekibinin, geziden edindikleri Pozitif yaklaşım ve deneyimleri kurumsal hayatlarında değerlendirecekler." diye konuştu.(AA)

Ağrı'da Nuh'un gemisiyle AB'ye Projesi 1

Ağrı'da Nuh'un gemisiyle AB'ye Projesi 2

Ağrı'da Nuh'un gemisiyle AB'ye Projesi 3

Ağrı'da Nuh'un gemisiyle AB'ye Projesi 4

Haber Yorumları

songük tarafından 3 ay önce eklendi12-02-2017 13:07:44

Halk Eğitim artık gerçek anlamda halka hizmet veriyor sayenizde,tebrik eder başarınızın devamını dilerim

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 1
Beğendim:1
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.