Eleşkirt Devlet Hastanesine çocuk doktoru atandı

AĞRI - Eleşkirt Devlet Hastanesi'ne çocuk doktoru atandı. Hastanede 2 yıldır boş bulunan çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı kadrosuna, Sağlık...
06.02.2017 Saat: 16:34

AĞRI - Eleşkirt Devlet Hastanesi'ne çocuk doktoru atandı.

Hastanede 2 yıldır boş bulunan çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı kadrosuna, Sağlık Bakanlığının atamasıyla Adem Koçak görevlendirildi.

Eleşkirt Devlet Hastanesi Müdürü Bülent Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, çocuk uzmanı doktorunun bugün itibari ile göreve başladığını söyledi.

Eksik olan diğer branşlara da atama beklediklerini belirten Öztürk, "Doktorların ilçemize gelmesi için mücadele verip bizlere yardımcı olan devlet büyüklerimize teşekkür ederim." dedi.

Yeni atanan Koçak da ilçe halkının gönül rahatlığıyla çocuklarını getirebileceklerini söyledi.(AA)

Eleşkirt Devlet Hastanesine çocuk doktoru atandı1

Eleşkirt Devlet Hastanesine çocuk doktoru atandı2

Haber Yorumları

mısafrı tarafından 3 ay önce eklendi07-02-2017 14:53:53

valla zahmet oldu 3 yıldır koskoca hastahanede bır doktor yok allah memeleketı bu duruma getırene sorsun belkı

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 1
Beğendim:3
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.