Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi

AĞRI - Ağrı Kültür Eğitim Turizm Gençlik Derneği (AKET), tarafından İshak Paşa Sarayı konulu fotoğraf sergisi açıldı. Kalkınma Bakanlığı tarafından...
11.01.2017 Saat: 12:00

AĞRI - Ağrı Kültür Eğitim Turizm Gençlik Derneği (AKET), tarafından "İshak Paşa Sarayı" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenen ve Ağrı Valiliğince finanse edilen AKET Gençlik Evi Projesi kapsamında ve Ağrı Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen serginin açılışını İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut ile AKET Başkanı Serdar Yıldız yaptı.

Bulut, açılışta yaptığı konuşmada, gençlik derneklerinin Ağrı'nın değerlerinin tanıtılması noktasında yapacakları her faaliyeti destekleyeceklerini söyledi.

Gençlerin faaliyetlerini önemsediklerini ifade eden Bulut, "Dernek olarak İshak Paşa Sarayı özelinde bir fotoğraf sergisinin açılmış olması, bizim çalışmalarımızda sivil toplumunda destek olması, bizlere ayrıca mutluluk veriyor. Ağrı'nın kültürüne, değerlerine katkıda bulunacak kim olursa her daim ona destek olmaya hazırız." dedi.

Yıldız ise sergide dernek üyelerinin çektikleri fotoğrafların yer aldığını belirterek, "Fotoğrafları satarak, elde edilen gelirlerle Halep için destek olmak istiyoruz." dedi. Sergi, bir hafta boyunca ziyaret edilebilecek.(AA)

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 4

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 1

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 2

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 3

Ağrı'da İshak Paşa Sarayı fotoğraf sergisi 5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.