ASTOP başkanlık seçimine doğru

AĞRI - Ağrı Sivil Toplum Platformu (ASTOP) ilk başkanını 11 Şubat'ta seçeceğini bildirdi. Bir kafede düzenlenen ve 43 sivil toplum kuruluşunun katıldığı ASTOP...
11.01.2017 Saat: 11:57

AĞRI - Ağrı Sivil Toplum Platformu (ASTOP) ilk başkanını 11 Şubat'ta seçeceğini bildirdi.

Bir kafede düzenlenen ve 43 sivil toplum kuruluşunun katıldığı ASTOP toplantısında 11 Şubat'ta başkanlık için seçim kararı alındığı belirtildi.

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Saim Alpaslan, yaptığı açıklamada, uzun zamandır çalışmalar yürüttüğümüz ve uğraşlar verdiğimiz bu platformun kurulması ile birlikte ilimizde ki sorunların çözüm önerilerini yetkili makamlara ileterek, yaşanabilir bir Ağrı için çalışmalar üreteceklerini aktardı.

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Ağrı ASKF) Başkanı Erkan Kösedağ da seçim ile Başkan belirlemenin sivil demokrasiyi güçlendireceğini söyledi.

Kösedağ, "Platformu oluşturan kişiler, kendi başkanını toplumun önünde seçimle belirleyecek. Her sivil toplum örgütü lideri, bu platformda başkan adayı olabilecek. Başkanlık uzun yıllar sürmeyecek. Dönem başkanlığı şeklinde devam edecek." ifadelerini kullandı.(AA)

ASTOP başkanlık seçimine doğru 1

ASTOP başkanlık seçimine doğru 2

ASTOP başkanlık seçimine doğru 3

ASTOP başkanlık seçimine doğru 4

Haber Yorumları

Hacı Selami tarafından 4 ay önce eklendi12-01-2017 0:31:06

bari çalışsalar iyi olur. Kodaman istemıyoruz hizmet istiyoruz..

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 0
Beğendim:8
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.