Sarıkamış şehitleri anılıyor

AĞRI - Sarıkamış Harekatı'nın 102. yılı dolayısıyla Vefakar Gençlik Fedakar Ecdadını Unutmayacak temasıyla düzenlenen 4,5 kilometrelik Türkiye Şehitleriyle...
10.01.2017 Saat: 16:08

AĞRI - Sarıkamış Harekatı'nın 102. yılı dolayısıyla "Vefakar Gençlik Fedakar Ecdadını Unutmayacak" temasıyla düzenlenen 4,5 kilometrelik "Türkiye Şehitleriyle Yürüyor" etkinliğine Doğubayazıtlı gençler de katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Doğubayazıt İlçe Müdürü Sevgi Lordoğlu, "Vefakar Gençlik Fedakar Ecdadını Unutmayacak" temasıyla düzenlenen etkinliğin Doğubayazıtlı gençler açısından ilk olduğunu söyledi.

"Bu devlet, bu vatan, bu gençler hepimizin" diyen Lordoğlu, şöyle devam etti:

"Orada Türk bayrakları altında ayrımız gayrımız olmadan tüm şehirlerden gelen insanlarla bir araya geldiler ve 90 bin Sarıkamış şehidimiz için düzenlenen yürüyüşe katıldılar, dualar ettiler. Orada doğusuyla batısıyla kenetlendik, bir bütün olduk. Doğu'nun Batı'ya, Batı'nın da Doğu'ya olan ön yargılarını bu geziyle kırmış olduk. Allah'ın izniyle gençlerimize ne kadar sahip çıkarsak, onlara değerlerimizi ne kadar çok hatırlatırsak bizi kimse yıkamaz."(AA)

Sarıkamış şehitleri anılıyor1

Sarıkamış şehitleri anılıyor2

Sarıkamış şehitleri anılıyor3

Sarıkamış şehitleri anılıyor4

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 1333

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler