Yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt'ta konferans verdi

AĞRI - Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün davetiyle kentte gelen yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt ilçesinde konferans verdi. Yazar Eraslan ilk olarak...
10.01.2017 Saat: 14:00

AĞRI - Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün davetiyle kentte gelen yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt ilçesinde konferans verdi.

Yazar Eraslan ilk olarak Kaymakam Ulaş Akhan ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut ile birlikte İshak Paşa Sarayı'nı gezdi.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait konferans salonunda konuşan Eraslan, kadın ve anne olmanın önemine değinerek, peygamberlerin eşlerinden örnekler verdi.

Konferansa öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Konferansın sonunda ilçe Kaymakamı Ulaş Akhan, yazar Eraslan'a bir tablo hediye etti.(AA)

Yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt'ta konferans verdi1

Yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt'ta konferans verdi2

Yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt'ta konferans verdi3

Yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt'ta konferans verdi4

Yazar Sibel Eraslan Doğubayazıt'ta konferans verdi5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.