THY Ağrı İstanbul uçak seferlerini iptal etti

İstanbul’daki kar yağışı buzlanma ve kuvvetli rüzgar nedeniyle Ağrı-İstanbul ve İstanbul Ağrı uçak seferleri iptal edildi. Türk Hava Yolları (THY)’ den...
09.01.2017 Saat: 10:17

İstanbul’daki Kar yağışı buzlanma ve kuvvetli rüzgar nedeniyle Ağrı-İstanbul ve İstanbul Ağrı uçak seferleri iptal edildi.

Türk Hava Yolları (THY)’ den yapılan açıklamada “09 OCAK 2017 tarihinde, “İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen” meydanlarında beklenen meteorolojik hadise (kar yağışı-buzlanma –kuvvetli rüzgar) nedeniyle aşağıdaki seferlerimiz iptal edilmiştir” denildi. Buna göre 09 Ocak 2017 Saat 13:50’deki İstanbul –Ağrı ile 17:05’teki Ağrı – İstanbul seferleri iptal edildi.

ağrı istanbul uçak seferi iptal1

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.