Voleybol: ANALİG Grup Müsabakaları sona erdi

MALATYA - Anadolu Yıldızlar Ligi'nde (ANALİG) Voleybol Yıldız Kız ve Erkek Malatya grup müsabakaları sona erdi. Atatürk ve Tecde Spor Salonu'nda gerçekleşen...
08.01.2017 Saat: 16:56

Malatya - Anadolu Yıldızlar Ligi'nde (ANALİG) Voleybol Yıldız Kız ve Erkek Malatya grup müsabakaları sona erdi.

Atatürk ve Tecde Spor Salonu'nda gerçekleşen müsabakalarda, Tunceli, Elazığ, Malatya, Iğdır, Van, Muş, Bitlis, Kars, Bingöl ve Ağrı illerinden 9 erkek ve 8 bayan takımı katıldı.

Final müsabakaları sonunda bayanlarda Malatya, Elazığ, Kars, Van, Bitlis ve Iğdır, erkeklerde ise Elazığ, Malatya, Ağrı, Bitlis, Muş ve Van takımları dereceye girdi. Dereceye giren takımlar, Elazığ'da şubat ayında yapılacak olan çeyrek finalde mücadele edecek.

Voleybol Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Mehmet Aslan, üç Gün süren müsabakalar sonunda tüm sporcuların iyi mücadele edip hak ettikleri sonucu alarak bir üst tura yükseldiğini belirterek, tüm sporculara çeyrek finalde başarılar diledi.(AA)

Voleybol: ANALİG Grup Müsabakaları sona erdi1

Voleybol: ANALİG Grup Müsabakaları sona erdi2

Voleybol: ANALİG Grup Müsabakaları sona erdi3

Voleybol: ANALİG Grup Müsabakaları sona erdi4

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 5317

Diğer Malatya Haberleri
Etiketler