Balık pulu hastası kızın ailesine destek

AĞRI - Patnos ilçesinde, doğuştan balık pulu (iktiyozis vulgaris) hastası olan 8 yaşındaki Aslı Avcı'ya destek olan Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak aileyi...
08.01.2017 Saat: 16:30

AĞRI - Patnos ilçesinde, doğuştan balık pulu (iktiyozis vulgaris) hastası olan 8 yaşındaki Aslı Avcı'ya destek olan Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak aileyi evinde ziyaret etti.

Durak'ın Yeşil Çimen Mahallesi'nde yaşayan Avcı ailesi ziyaretine Patnos Sağlık Grup Başkanı Hakim Kılıç, Patnos Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faruk Yavuz ile evde bakım personelleri eşlik etti.

Doğuştan balık pulu (iktiyozis vulgaris) hastası olan 8 yaşındaki Aslı Kılıç ile yakından ilgilenen Durak, Patnos Sağlık Grup Başkanı Kılıç ile hastalığının bitimine kadar sağlık ve eğitim masraflarını üstlendiklerini belirterek, "Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileriyle de görüşerek Aslı'nın evde öğretim görmesi için çaba göstereceğim." dedi.

Kılıç ise yapılan incelemelerde Aslı'nın hastalığının ciddi olduğunu belirtti.

Balık pulu rahatsızlığının sürekli bakım isteyen bir hastalık olduğunu anlatan Kılıç, "Evde yapılması gerekenleri anne ve babasına aktardık. Şayet bu hastalıktan dolayı her hangi farklı bir şikayetleri olduğu zaman direk bize ulaşmaları için gerekli iletişim bilgilerini verdik." dedi.

Baba Fatih Avcı ise yardımlardan dolayı teşekkür ettiğini belirterek, "Dedeli Belediye Başkanımız Veysi Durak imdadımıza yetişti. ondan razı olsun." dedi.(AA)

Balık pulu hastası kızın ailesine destek1

Balık pulu hastası kızın ailesine destek2

Balık pulu hastası kızın ailesine destek3

Balık pulu hastası kızın ailesine destek4

Balık pulu hastası kızın ailesine destek5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.