Vali Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binaları inceledi

BİTLİS - İçişleri Bakanlığı tarafından Bitlis Belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Vali Ahmet Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binalarını ziyaret...
06.01.2017 Saat: 20:40

BİTLİS - İçişleri Bakanlığı tarafından Bitlis Belediye Başkan vekili olarak görevlendirilen Vali Ahmet Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde Çınar'a, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz, Çevre ve Şehircilik Müdürü Hüseyin Aras ve belediye kurum müdürleri eşlik etti.

Çınar, Tekel binasındaki Nujin Kültür ve Sanat Merkezi, Dilan kadın Dayanışma Merkezi ve Bilgievi'ni ziyaret ederek yetkililerden yapılan sosyal ve kültürel çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İncelemelerin ardından Evlendirme Dairesi'ni ziyaret eden Çınar, evlenme başvurusunda bulunan bir vatandaşa da hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Belediye bünyesinde her alanın çalışmaların bütün hızıyla devam ettiğini belirten Çınar, sosyal ve kültürel faaliyetlere de hız verileceği talimatında bulundu.(AA)

Vali Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binaları inceledi1

Vali Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binaları inceledi2

Vali Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binaları inceledi3

Vali Çınar, belediyeye ait sosyal hizmet binaları inceledi4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Bitlis Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.