Başkan Asya, öğrencilere bir araya geldi

MUŞ ) - Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere tecrübelerini anlatan Başkan Asya, mezun...
06.01.2017 Saat: 18:28

MUŞ ) - Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilere tecrübelerini anlatan Başkan Asya, mezun olduğu okula belediye başkanı olarak gelmenin mutluluğu içerisinde olduğunu anlattı.

Gençlerin ülkenin asli unsurları olduğunu ifade eden Asya, ülke olarak sıkıntılı günlerden geçildiğini, birlik ve beraberlik içerisinde bu sıkıntıların üstesinden gelindiğini kaydetti.

Asya, ülkede fitne çıkaranlara müsaade etmeyeceklerini belirterek, şöyle devam etti:

"Sizler okuyarak bu ülkeye sahip çıkmak zorundasınız. Ceberut yapıların bu ülkede oluşturduğu tahribatları sizler gidermelisiniz. İslam adı altında yapılan kötülüklere hep beraber "dur" demeliyiz. Biz dinin gereklerini yaparak çevremize doğru bilgiyi aktarmak zorundayız. Bu ülkenin şu an ki istikrarının altında geçmişten gelen bir İmam Hatip ruhu vardır. Sizler yarınlarımızın umudusunuz. Dolayısıyla içinde bulunduğumuz dönemde aramıza nifak sokmak isteyenlere karşı dik durmalıyız. Onlara gereken tepkiyi göstermeliyiz."(AA)

Başkan Asya, öğrencilere bir araya geldi 1

Başkan Asya, öğrencilere bir araya geldi 2

Başkan Asya, öğrencilere bir araya geldi 3

Başkan Asya, öğrencilere bir araya geldi 4

Başkan Asya, öğrencilere bir araya geldi 5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Muş Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.