İstanbul'dan Hamurlu öğrencilere yardım eli

AĞRI - Ağrı'nın Hamur ilçesinde, bir ilkokulda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi, kırtasiye ve oyuncak dağıtıldı. İstanbul'dan, Köy okullarına...
06.01.2017 Saat: 18:24

AĞRI - Ağrı'nın Hamur ilçesinde, bir ilkokulda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi, kırtasiye ve oyuncak dağıtıldı.

İstanbul'dan, Köy okullarına yardım projesi kapsamında Hamur Seyithanbey Ortaokulu öğrencilerine, hayırsever Begüm Dulundu ve Şeyda Nebioğlu tarafından kitap, giysi ve oyuncaklardan oluşan yardım kolileri gönderildi.

Seyithanbey Ortaokul Müdürü Öztürk Taşdemir, yaptığı açıklamada, yardım kolilerini gönderen hayırseverlere teşekkür etti.

Taşdemir, "Yardım kolilerini öğrencilerimize dağıtmaktan büyük memnuniyet duyduk. Hayırseverler sayesinde öğrencilerimiz çok mutlu oldu." dedi.(AA)

İstanbul'dan Hamurlu öğrencilere yardım eli1

İstanbul'dan Hamurlu öğrencilere yardım eli2

İstanbul'dan Hamurlu öğrencilere yardım eli3

İstanbul'dan Hamurlu öğrencilere yardım eli4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Hamur Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.