Ağrı Valisi Musa Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu

AĞRI - Ağrı Valisi Musa Işın, Doğubayazıt ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Kaymakam Ulaş Akhan ve ilçedeki kanaat önderleriyle kısa bir görüşme yapan...
01.01.2017 Saat: 14:53

AĞRI - Ağrı Valisi Musa Işın, Doğubayazıt ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Kaymakam Ulaş Akhan ve ilçedeki kanaat önderleriyle kısa bir görüşme yapan Vali Işın, daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Şoförler Odası'nı ziyaret etti.

Oda başkanları ve çalışanlar ile bir süre sohbet eden Işın, buradan Merkez Cami'sine geçerek 15 Temmuz ve tüm terör şehitleri için düzenlenen "1001 Hatim" programına katıldı.

Cami içinde kurulan sofrada cemaatle dağıtılan helvalardan yiyen Işın, çocuklarla tek tek ilgilendikten sonra ilçeden ayrıldı.(AA)

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu1

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu2

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu3

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu4

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu5

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu6

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu7

Vali Işın, Doğubayazıt'ta ziyaretlerde bulundu8

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.