Emniyetten Yangın Tatbikatı

AĞRI'nın Eleşkirt ilçe emniyet amirliği yangın tatbikatı düzenledi. Gerçeğini aratmayan tatbikatta 112 Acil Servet ve Eleşkirt belediyesine ait itfaiye ekipleri...
01.01.2017 Saat: 13:23

AĞRI'nın Eleşkirt ilçe emniyet amirliği yangın tatbikatı düzenledi. Gerçeğini aratmayan tatbikatta 112 Acil Servet ve Eleşkirt belediyesine ait itfaiye ekipleri hazır bulundu.

Yangın alarmının verilmesiyle başlayan tatbikatta polis memurları içeride kalan bir meslektaşlarını kurtardılar. Kurtarılan polis memurları 112 Acil Servis ekipleri tarafından ilk müdahalesi olay yerinde yapılarak hastaneye kaldırıldı. Tatbikat, itfaiye ve yangın söndürme cihazlarıyla temsili olarak yakılan ateşin söndürülmesi sona erdi.

İlçe emniyet amiri Hayrettin Aslan olası yangın durumuna hazırlık amacıyla böyle bir tatbikat yaptıklarını ve emniyet personelinin yangın durumunda yapması gerekenler konusunda eğitim verildiğini belirtti.(DHA)

Emniyetten Yangın Tatbikatı1

Emniyetten Yangın Tatbikatı2

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.