İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor

AĞRI - İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) Doğubayazıt Şubesince, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi yardımı sürüyor. Kampanya...
31.12.2016 Saat: 17:38

AĞRI - İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) Doğubayazıt Şubesince, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giysi yardımı sürüyor.

Kampanya kapsamında Mustafa Yassuboğa İlköğretim Okulu'nda 80 öğrenciye giyecek yardımında bulunuldu.

İYİLİKDER Düzce Şubesi Başkanı Yakup Yardımcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 80 ihtiyaç sahibi öğrenciyi sevindirmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Öğrencilerin yüzlerindeki gülümsemenin kendilerini mutlu ettiğini anlatan Yardımcı, "İYİLİKDER olarak Doğubayazıt'ta başlattığımız yardım kampanyamız tüm hızıyla sürüyor. Son olarak Mustafa Yassuboğa İlköğretim Okulu'nda eğitim-öğretim gören 80 ihtiyaç sahibi öğrencimize bot ve montlarını takdim ettik." dedi.(AA)

İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor 1

İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor 2

İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor 3

İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor 4

İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor 5

İYİLİKDER'in yardım kampanyası sürüyor 6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.