Doğubayazıt'ta "Darbeye Direnen Resimler" sergisi

AĞRI - Doğubayazıt Reşat Erden Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan Darbeye Direnen Resimler konulu sergi açıldı. Sergi, Kaymakam Ulaş...
29.12.2016 Saat: 19:10

AĞRI - Doğubayazıt Reşat Erden Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptığı resimlerden oluşan "Darbeye Direnen Resimler" konulu sergi açıldı.

Sergi, Kaymakam Ulaş Akhan, 1. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan İlhan, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yardımcı ve öğrenciler tarafından açıldı.

Kaymakam Akhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 15 Temmuz'da yaşananları gelecek nesillere aktarmak için bu tür çalışmaların önemli olduğunu söyledi.

Akhan, "Ülkemiz için yeni bir milat olan 15 Temmuz darbe girişimini akıllarından bir an olsun çıkarmayan sevgili öğrencilerimiz, birlik ve beraberliğimizi bu anlamlı sergiyle daha da pekiştirmiştir. 15 Temmuz darbe girişimine kahramanca direnen asil halkımızı resimlerine döken evlatlarımıza teşekkür ediyor, hepsini alınlarından öpüyorum." dedi.(AA)

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi1

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi2

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi3

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi4

Doğubayazıt'ta Darbeye Direnen Resimler sergisi5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.