HABERİN VİDEOSU

"Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyası

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı öncülüğünde Halep'te İnsanlık Ölmesin sloganıyla başlatılan...
29.12.2016 Saat: 18:36

AĞRI - Ağrı'nın Patnos ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı öncülüğünde "Halep'te İnsanlık Ölmesin" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında toplanan yardımlar, Haleplilere ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.

Patnos İlçe Müftüsü Lütfi Kocatürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Suriye'de yaşanan insanlık dramında mağdur olan Haleplilere 15 Gün boyunca yardım topladıklarını söyleyerek, "Patnos halkının yardımları ile 1 tır yardım malzemesi toplayarak Halep'e göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Konuşmaların ardından tırlar, dualarla Suriye'ye uğurlandı.(AA)

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası1

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası2

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası3

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası4

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası5

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası6

Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası7

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.