Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bir akaryakıt istasyonunun deposunda yangın çıktı. İlçedeki Ağrı-İran karayolunun Doğubayazıt girişinde faaliyet...
28.12.2016 Saat: 16:30

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bir akaryakıt istasyonunun deposunda yangın çıktı.

İlçedeki Ağrı-İran karayolunun Doğubayazıt girişinde faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunun deposunda, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Depo içerisinde yüklü miktarda tiner olduğu ileri sürülürken, yangını söndürmek için çevre il ve ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye sevk edildi.

Patlama ihtimaline karşı polis ekiplerinin güvenlik çemberine aldığı yangın bölgesinde, Sağlık ekipleri de hazır bulunduruldu.

Yangın alanının 200 metre ilerisinde okulların bulunması tedirginliğe yol açarken, Ağrı, Iğdır, Diyadin ve Taşlıçay itfaiye ekiplerinin destek verdiği yangın, uzun uğraşlar sonucu söndürüldü.

Yangında depo tamamen kullanılamaz hale geldi.(AA)

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI1

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI2

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI3

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI4

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI5

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI6

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI7

Doğubayazıt'ta akaryakıt istasyonu deposunda yangın - AĞRI8

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.