27.12.2016 Saat: 18:26 | Son Güncelleme: 27.12.2016 Saat: 18:26

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı

AĞRI - Patnos Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki öğrencilere Kur'an-ı Kerim meali ve İslam ilmihali dağıtıldı.Okulun,Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinden Mahmut Bora,Diyanet İşleri Başkanlığından öğrenciler için istediği...

AĞRI - Patnos Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki öğrencilere Kur'an-ı Kerim meali ve İslam ilmihali dağıtıldı.

Okulun, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinden Mahmut Bora, Diyanet İşleri Başkanlığından öğrenciler için istediği İslam ilmihali ve Kur'an-ı Kerim meali, İlçe Müftüsü Lütfi Kocatürk'ün katılımıyla öğrencilere hediye edildi.

İlçe Müftüsü Lütfi Kocatürk kitapların dağıtılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Dinimizi öğrenmek ve öğretmek bizler için önemli olmakla birlikte türlü hurafelerden kaçmak, hak ile batılı birbirinden ayırt etmek gerekmektedir." dedi.

Dağıtım törenine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Ayaz, öğretmen ve öğrenciler katıldı.(AA)

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı2

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı3

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı4

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı5

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı6

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*

E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 2612

Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Ağrı'daki sel

Ağrı'daki sel

AĞRI - Ağrı'da dün etkili olan sağanak ve dolu yağışının beraberinde getirdiği sel nedeniyle meydana gelen hasarın giderilmesi için çalışma yürütülüyor.Sel...
Etiketler