Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı

AĞRI - Patnos Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki öğrencilere Kur'an-ı Kerim meali ve İslam ilmihali dağıtıldı. Okulun, Din Kültürü ve Ahlak...
27.12.2016 Saat: 18:26

AĞRI - Patnos Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki öğrencilere Kur'an-ı Kerim meali ve İslam ilmihali dağıtıldı.

Okulun, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinden Mahmut Bora, Diyanet İşleri Başkanlığından öğrenciler için istediği İslam ilmihali ve Kur'an-ı Kerim meali, İlçe Müftüsü Lütfi Kocatürk'ün katılımıyla öğrencilere hediye edildi.

İlçe Müftüsü Lütfi Kocatürk kitapların dağıtılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Dinimizi öğrenmek ve öğretmek bizler için önemli olmakla birlikte türlü hurafelerden kaçmak, hak ile batılı birbirinden ayırt etmek gerekmektedir." dedi.

Dağıtım törenine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Ayaz, öğretmen ve öğrenciler katıldı.(AA)

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı1

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı2

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı3

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı4

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı5

Patnos'ta öğrencilere Kur'an-ı Kerim ve ilmihal dağıtıldı6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.