Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde, çatıda biriken kar kütlesinin düştüğü 2 araçta hasar meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Van Caddesi'nde bulunan iş...
26.12.2016 Saat: 16:16

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde, çatıda biriken Kar kütlesinin düştüğü 2 araçta hasar meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, Van Caddesi'nde bulunan iş merkezinin çatısından, seyir halinde bulunan otomobilin üzerine kar kütlesi düştü. Hasar gören araçtan çevredekilerin yardımıyla çıkarılan sürücünün durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Cumhuriyet Caddesi'nde de çatıda biriken kar kütlesinin isabet ettiği park halindeki otomobilde hasar oluştu.

Vatandaşlardan Ahmet Dündar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iş yerinde oturduğu sırada büyük bir gürültü duyduklarını ve dışarı kaçtıklarını söyledi.

Dışarı çıktığında park halindeki otomobilin üzerine kar kütlesinin düştüğünü gördüklerini ifade eden Dündar, "Şans eseri otomobilde kimse yoktu. Yoldan geçen birileri olsaydı can kaybı bile olabilirdi." dedi.(AA)

Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi1

Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi2

Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi3

Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi4

Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi5

Çatıdan düşen kar 2 otomobile zarar verdi6

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.