25.12.2016 Saat: 14:04 | Son Güncelleme: 25.12.2016 Saat: 14:04

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi

AĞRI - Ağrı'da etkili olan yoğun kar yağışı bazı vatandaşlar için çile olurken bazı vatandaşlar için de eğlence kaynağı oldu.Yoğun kar yağışının etkili olduğu Eleşkirt ilçesindeki bazı esnaf,araçlarına halatla bağladıkları kızakla kayak yapmanın...

AĞRI - Ağrı'da etkili olan yoğun Kar yağışı bazı vatandaşlar için çile olurken bazı vatandaşlar için de eğlence kaynağı oldu.

Yoğun kar yağışının etkili olduğu Eleşkirt ilçesindeki bazı esnaf, araçlarına halatla bağladıkları kızakla kayak yapmanın keyfini çıkarıyor. Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaşlar, kendi imkanları ile yaptıkları ve araçlarına bağladıkları kızaklarıyla kayarak gönüllerince eğleniyor.

Kızakla kayan esnaf Orhan Aydın, çocukluğundan bu yana sürekli kızakla kayak yaptığını söyledi.

Kar yağışı ile kızaklarını halat ile araçlara bağladıklarını belirten Aydın, "Arkadaşlarım sayesinde kar yağışını eğlenceye çevirdik. Çarşı merkezi ve bazı Mahalle aralarında doyasıya kaydım. Otomobilin arkasında kaymak biraz tehlikeli belki fakat adrenalini yüksek ve müthiş zevkli." dedi.

Otomobile bağlanan kızakta dengeyi sağlamanın kolay olmadığını ifade eden Aydın, kimseye tavsiye etmediğini de sözlerine ekledi.

Vatandaşlardan Caner Kılıç ise kızakla ilçe merkezinde tur atarak eğlenceli dakikalar geçirdiklerini söyledi.(AA)

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi2

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi3

Eleşkirtli esnaftan sıra dışı kızak keyfi4

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*

E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 9800

Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Ağrı'da amatör futbol ligi başlıyor

Ağrı'da amatör futbol ligi başlıyor

AĞRI - Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından organize edilen lig maçları 23 Eylül'de başlayacak.Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF)...
Kardeşlik ve Spor Turnuvaları sona erdi

Kardeşlik ve Spor Turnuvaları sona erdi

AĞRI - Gençlik ve Spor Bakanlığının Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Kardeşlik ve Spor Turnuvaları kapsamında Ağrı'da düzenlenen turnuvalar sona erdi.Vali Lütfi...
Vali Elban'ın Patnos ziyareti

Vali Elban'ın Patnos ziyareti

AĞRI - Ağrı Valisi Süleyman Elban,Patnos ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.Vali Elban,ilçede Kaymakam Engin Yalçın ve Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay ile...
Eleşkirt'te 24 çocuk sünnet ettirildi

Eleşkirt'te 24 çocuk sünnet ettirildi

AĞRI -

Eleşkirt

ilçesinde Müftü Selim Mahallesi Muhtarı Faruk Göktürk öncülüğünde hayırseverlerin katkılarıyla 24 çocuk sünnet ettirildi.

Eleşkirt

Müftü Selim...
Etiketler