Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Suriye'nin Halep kentindeki sivillere yardım amacıyla kermes düzenlendi. Doğubayazıt Kaymakamlığının öncülüğünde,...
23.12.2016 Saat: 18:16

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Suriye'nin Halep kentindeki sivillere yardım amacıyla kermes düzenlendi.

Doğubayazıt Kaymakamlığının öncülüğünde, ilçe müftülüğü tarafından İsmail Beşikçi Caddesi'deki boş bir binada düzenlenen kermeste, hayırseverlerin hazırladığı giysi ve yiyecekler satıldı.

Soğuk havaya rağmen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kermeste satılan giysi ve yiyeceklerden elde edilecek gelir, Halep kentindeki sivillere gönderilecek.

Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Halep'e destek amacıyla kurulan kermese vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğine işaret etti.

Katılımcılara teşekkür eden Akhan, "İlçe müftülüğümüz vasıtasıyla düzenlediğimiz kermesimize vatandaşlarımızın ilgisi gerçekten çok büyük. Duyarlı Doğubayazıt halkı, Halep'teki kardeşlerinin yanında olduğunu bu kermesle bir kez daha göstermiştir." dedi.(AA)

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi1

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi2

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi3

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi4

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi5

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi6

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi7

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.