Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Suriye'nin Halep kentindeki sivillere yardım amacıyla kermes düzenlendi. Doğubayazıt Kaymakamlığının öncülüğünde,...
23.12.2016 Saat: 18:16

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, Suriye'nin Halep kentindeki sivillere yardım amacıyla kermes düzenlendi.

Doğubayazıt Kaymakamlığının öncülüğünde, ilçe müftülüğü tarafından İsmail Beşikçi Caddesi'deki boş bir binada düzenlenen kermeste, hayırseverlerin hazırladığı giysi ve yiyecekler satıldı.

Soğuk havaya rağmen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kermeste satılan giysi ve yiyeceklerden elde edilecek gelir, Halep kentindeki sivillere gönderilecek.

Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Halep'e destek amacıyla kurulan kermese vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğine işaret etti.

Katılımcılara teşekkür eden Akhan, "İlçe müftülüğümüz vasıtasıyla düzenlediğimiz kermesimize vatandaşlarımızın ilgisi gerçekten çok büyük. Duyarlı Doğubayazıt halkı, Halep'teki kardeşlerinin yanında olduğunu bu kermesle bir kez daha göstermiştir." dedi.(AA)

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi1

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi2

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi3

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi4

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi5

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi6

Halep'e yardım kermesine yoğun ilgi7

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 1963

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler