Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi

AĞRI - Eleşkirt Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı. Eleşkirt Halk Eğitim Merkezi Konferans...
23.12.2016 Saat: 17:18

AĞRI - Eleşkirt Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı.

Eleşkirt Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seçim, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Daha sonra ilçe Mahalle muhtarlarını temsil etmek üzere mütevelli heyetine üyelik için tek aday olan Fatih Mahallesi Muhtarı Faruk Çaçan seçildi.

Yığıntaş köyü Muhtarı Mehmet Anlıak ile Yelkesen köyü Muhtarı Mehmet Sıddık Öztürk ise köy muhtarları adına mütevelli heyetinde görev yapmak üzere aday oldu. Yapılan oylamada rakibi karşısında bir oy fazla alan Anlıak, 2017 yılı için Eleşkirt köy muhtarları için SYDV mütevelli heyetinde görev yapmak üzere seçildi.(AA)

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 1

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 2

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 3

Eleşkirt'te SYDV mütevelli muhtar üye seçimi 4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.