"Halep’te insanlık ölmesin" kampanyası

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) öncülüğündeki Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası...
22.12.2016 Saat: 13:00

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) öncülüğündeki "Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyası kapsamında yardım toplama çalışmaları başladı.

Doğubayazıt İlçe Müftüsü Mehmet Turan Kançura, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen Halep'e yardım kampanyasına ilçeden yoğun katılım olduğunu söyledi.

Topladıkları yardımları Ağrı'ya göndereceklerini anlatan Kançura, "Tüm ilçelerden gelen yardımlar Ağrı'da giyecek ve gıda olarak ayrılacak. Buradan da Halep'teki kardeşlerimize gönderilecek. Kampanyaya destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.(AA)

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 1

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 2

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 3

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 4

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 6909

Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler