"Halep’te insanlık ölmesin" kampanyası

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) öncülüğündeki Halep'te İnsanlık Ölmesin kampanyası...
22.12.2016 Saat: 13:00

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV) öncülüğündeki "Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyası kapsamında yardım toplama çalışmaları başladı.

Doğubayazıt İlçe Müftüsü Mehmet Turan Kançura, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen Halep'e yardım kampanyasına ilçeden yoğun katılım olduğunu söyledi.

Topladıkları yardımları Ağrı'ya göndereceklerini anlatan Kançura, "Tüm ilçelerden gelen yardımlar Ağrı'da giyecek ve gıda olarak ayrılacak. Buradan da Halep'teki kardeşlerimize gönderilecek. Kampanyaya destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.(AA)

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 1

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 2

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 3

Halep’te insanlık ölmesin kampanyası 4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.