Doğubayazıt'ta sürü halinde gezen köpekler korkutuyor

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cadde ortasında sürü halinde dolaşan köpekler, özellikle okula giden öğrencilerin korkulu rüyası haline geldi.
21.12.2016 Saat: 19:25

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde cadde ortasında sürü halinde dolaşan köpekler, özellikle okula giden öğrencilerin korkulu rüyası haline geldi.

Aşırı soğukların etkisini göstermesiyle birlikte yiyecek bulmak isteyen köpekler sürü halinde dolaşmaya başladı. Çarşı merkezinin en işlek caddelerinden biri olan ve çok sayıda öğrencinin okula gitmek için kullandığı Refik Başkaya Caddesi üzerinde sürü halinde dolaşan köpekler, vatandaşların korkulu rüyası haline geldi.

Gün içinde öğrencilerin okula gittiği saatlerde sürü halinde çarşı merkezinde köpeklerin dolaşması vatandaşların tepkisine neden oldu.(İHA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.