Eleşkirt'te Mevlit Kandili

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde vatandaşlar, Mevlit Kandili dolayısıyla camilere akın etti. Eleşkirt'te yatsı namazı sonrası, düzenlenen mevlit programına...
11.12.2016 Saat: 21:54

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde vatandaşlar, Mevlit Kandili dolayısıyla camilere akın etti.

Eleşkirt'te yatsı namazı sonrası, düzenlenen mevlit programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Merkez Camisini dolduran vatandaşlar, Kuran-ı Kerim dinleyerek, dua etti.

İlçe Müftüsü Sait Yıldız'ın vaaz verdiği Mevlit programında, İstanbulda ki bombalı saldırıda şehit olan vatandaşlar içinde dua edildi.

eleşkirt mevlit kandili1

eleşkirt mevlit kandili2

eleşkirt mevlit kandili3

eleşkirt mevlit kandili4

eleşkirt mevlit kandili5

eleşkirt mevlit kandili6

eleşkirt mevlit kandili7

eleşkirt mevlit kandili8

eleşkirt mevlit kandili9

eleşkirt mevlit kandili10

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.