Eleşkirt'te aday öğretmenlere deneme sınavı

AĞRI - Eleşkirt Eğitim Bir-Sen tarafından ilçede görev yapan aday öğretmenlere, Aday Öğretmenlerin Asil Öğretmenliğe Geçiş Sınavı öncesinde deneme sınavı yapıldı.
11.12.2016 Saat: 10:55

AĞRI - Eleşkirt Eğitim Bir-Sen tarafından ilçede görev yapan aday öğretmenlere, "Aday Öğretmenlerin Asil Öğretmenliğe Geçiş Sınavı" öncesinde deneme sınavı yapıldı.

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Lisesinde yapılan ve yaklaşık 150 öğretmenin katıldığı sınav öncesi, aday öğretmenlere çay ve kahve ikramında bulunuldu.

Eleşkirt Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Erol İsen, 18 Aralık günü yapılacak Aday Öğretmenlerin Asil Öğretmenliğe Geçiş Sınavı öncesi sendika olarak deneme sınavı yaptıklarını söyledi.

Sınava ilçede etkili olan soğuk Hava ve Kar yağışına rağmen 150 öğretmenin katıldığını belirten İsen, "Sınava girecek tüm öğretmenlerimize şimdiden başarılar dilerim." dedi.(AA)

Eleşkirt'te aday öğretmenlere deneme sınavı2

Eleşkirt'te aday öğretmenlere deneme sınavı3

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 0938

Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler