Eleşkirt Haberleri

Ağrı'da kar yağışı

Ağrı'da kar yağışı
10.12.2016 Saat: 17:49
Ağrı'da kar yağışı
Ağrı'da öğlen saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Kar yağışından dolayı sürücüler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Doğu...

Ağrı'da öğlen saatlerinden itibaren etkili olan Kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

Kar yağışından dolayı sürücüler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Bölgede Hava sıcaklıklarının düşmesinin ardından özellikle öğle saatlerinden sonra Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde başlayan kar yağışı, etkisini artırarak devam ediyor.

Kente soğuk havanın yanı sıra etkisini halen sürdüren kar yağışı sebebiyle de Karayolları 123. Bölge Müdürlüğü ekipleri de Ağrı-Erzurum ve Ağrı-İran karayollarında kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.(AA)

Ağrı da kar yağışı2

Ağrı da kar yağışı3

Ağrı da kar yağışı4

Ağrı da kar yağışı5

Ağrı da kar yağışı6

Ağrı da kar yağışı7

Ağrı da kar yağışı8

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.