Eleşkirt Haberleri

İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli

İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli
08.12.2016 Saat: 19:47
İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli
AĞRI - İstanbul Avcılar Özel Nilgün Eroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri Eleşkirt'teki öğrencilere kitap, giysi ve oyuncak yardımında bulundu. Gönül Köprüsü...

AĞRI - İstanbul Avcılar Özel Nilgün Eroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri Eleşkirt'teki öğrencilere kitap, giysi ve oyuncak yardımında bulundu.

"Gönül Köprüsü" Projesi kapsamında yapılan yardımlar Akyumak köyü öğrencilerine ulaştırıldı.

Özel Nilgün Eroğlu Anadolu Lisesi Müdürü Aziz Alhan, yaptığı açıklamada, İstanbul'daki öğrenciler tarafından hazırlanan yardım kolilerini Ağrı'daki öğrencilere dağıtmaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Yardımların sürekli olacağını belirten Alhan, "Kolilerin içinde kışlık bot, eşofman ve kırtasiye malzemesi mevcuttur. Bundan sonra öğrencilerin bütün ihtiyaçlarından biz sorumluyuz." dedi.(AA)

İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli2

İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli3

İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli4

İstanbul'dan Ağrılı öğrencilere yardım eli5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.