Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı

AĞRI - Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şubesi, aday öğretmenler için deneme sınavı düzenledi. Aday öğretmenlere yönelik asil öğretmenliğe geçiş sınavı öncesindeki...
04.12.2016 Saat: 14:55

AĞRI - Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şubesi, aday öğretmenler için deneme sınavı düzenledi.

Aday öğretmenlere yönelik asil öğretmenliğe geçiş sınavı öncesindeki deneme sınavı eş zamanlı olarak il merkez ve yedi ilçede gerçekleştirildi.

Eğitim-Bir-Sen Patnos temsilcisi Fikret Ayaz, yaptığı açıklamada, Ağrı merkez ve bütün ilçelerinde eş zamanlı olarak uygulanan sınav için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Normalde bu sınavı uygun bulmadıklarını belirten Ayaz, "Ancak, bütün aday öğretmenlerin değerlendirileceği bir sınav olduğu için hazırlanan kitap ve denemeler ile üyelerin kendilerini yetiştirmeleri sağlanıyor. Önümüzdeki hafta bir deneme sınavı daha düzenleyeceğiz. Eğitim-Bir-Sen olarak her zaman üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. 18 Aralık'taki sınava girecek olan tüm öğretmenlere başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.(AA)

Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı 2

Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı 3

Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı 4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.