04.12.2016 Saat: 14:55 | Son Güncelleme: 04.12.2016 Saat: 14:55

Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı

AĞRI - Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şubesi,aday öğretmenler için deneme sınavı düzenledi.Aday öğretmenlere yönelik asil öğretmenliğe geçiş sınavı öncesindeki deneme sınavı eş zamanlı olarak il merkez ve yedi ilçede gerçekleştirildi.Eğitim-Bir-Sen Patnos...

AĞRI - Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şubesi, aday öğretmenler için deneme sınavı düzenledi.

Aday öğretmenlere yönelik asil öğretmenliğe geçiş sınavı öncesindeki deneme sınavı eş zamanlı olarak il merkez ve yedi ilçede gerçekleştirildi.

Eğitim-Bir-Sen Patnos temsilcisi Fikret Ayaz, yaptığı açıklamada, Ağrı merkez ve bütün ilçelerinde eş zamanlı olarak uygulanan sınav için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Normalde bu sınavı uygun bulmadıklarını belirten Ayaz, "Ancak, bütün aday öğretmenlerin değerlendirileceği bir sınav olduğu için hazırlanan kitap ve denemeler ile üyelerin kendilerini yetiştirmeleri sağlanıyor. Önümüzdeki hafta bir deneme sınavı daha düzenleyeceğiz. Eğitim-Bir-Sen olarak her zaman üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. 18 Aralık'taki sınava girecek olan tüm öğretmenlere başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.(AA)

Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı 3

Eğitim-Bir-Sen'den aday öğretmenlere deneme sınavı 4

Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler