Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı

AĞRI - Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Ağrı Ahmed-i Hani Erkek Öğrenci Yurdu personel ve öğrencileri tarafından Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı İkizgeçe...
02.12.2016 Saat: 19:45

AĞRI - Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Ağrı Ahmed-i Hani Erkek Öğrenci Yurdu personel ve öğrencileri tarafından Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı İkizgeçe İlköğretim Okulunda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.

KYK Ağrı Ahmed-i Hani Erkek Öğrenci Yurt Müdürü Bünyamin Taş, yaptığı açıklamada, fırsat ve imkan buldukça bu tür yardımlar yaparak öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışacaklarını söyledi.

Yurt personeli ve öğrencilerle birlikte giysi yardımını gerçekleştirdiklerini belirten Taş, "Küçük öğrencilerimizi bir nebze de olsa bu soğuk kış aylarında sevindirmek istedik. Kız ve erkek ayırt etmeden elimizden geldiği kadar Eleşkirt İlçemize bağlı olan İkizgeçe İlk ve Ortaokulunda okuyan öğrencilerimize mont yardımında bulunduk." dedi.

İkizgeçe İlköğretim Okul Müdürü Adem Taşdemir de yapılan yardımlardan ve ziyaretten dolayı Yurt Müdürüne, personeline ve öğrencilerine teşekkür ettiklerini belirtti.(AA)

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı1

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı2

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı3

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı4

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.