02.12.2016 Saat: 19:45 | Son Güncelleme: 02.12.2016 Saat: 19:45

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı

AĞRI - Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Ağrı Ahmed-i Hani Erkek Öğrenci Yurdu personel ve öğrencileri tarafından Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı İkizgeçe İlköğretim Okulunda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.KYK Ağrı Ahmed-i Hani...

AĞRI - Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Ağrı Ahmed-i Hani Erkek Öğrenci Yurdu personel ve öğrencileri tarafından Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı İkizgeçe İlköğretim Okulunda öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapıldı.

KYK Ağrı Ahmed-i Hani Erkek Öğrenci Yurt Müdürü Bünyamin Taş, yaptığı açıklamada, fırsat ve imkan buldukça bu tür yardımlar yaparak öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışacaklarını söyledi.

Yurt personeli ve öğrencilerle birlikte giysi yardımını gerçekleştirdiklerini belirten Taş, "Küçük öğrencilerimizi bir nebze de olsa bu soğuk kış aylarında sevindirmek istedik. Kız ve erkek ayırt etmeden elimizden geldiği kadar Eleşkirt İlçemize bağlı olan İkizgeçe İlk ve Ortaokulunda okuyan öğrencilerimize mont yardımında bulunduk." dedi.

İkizgeçe İlköğretim Okul Müdürü Adem Taşdemir de yapılan yardımlardan ve ziyaretten dolayı Yurt Müdürüne, personeline ve öğrencilerine teşekkür ettiklerini belirtti.(AA)

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı2

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı3

Ağrı'da öğrencilere kışlık giysi yardımı4

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*

E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 9946

Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Ağrı'daki sel

Ağrı'daki sel

AĞRI - Ağrı'da dün etkili olan sağanak ve dolu yağışının beraberinde getirdiği sel nedeniyle meydana gelen hasarın giderilmesi için çalışma yürütülüyor.Sel...
Etiketler