Ağrı'daki "Genç Çiftçi" projesi

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde Genç Çiftçi projesi kapsamında yetiştiricilere yapılacak hibe hayvan desteklemeleri verilmeye başlandı. İlçe Tarım...
02.12.2016 Saat: 16:24

AĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde "Genç Çiftçi" projesi kapsamında yetiştiricilere yapılacak hibe hayvan desteklemeleri verilmeye başlandı.

İlçe Tarım Müdürlüğünden yapılan açıklamada, proje çerçevesinde genç çiftçilere kişi başı 30 bin lira değerindeki hibe desteklemeler, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Dursun tarafından teslim edilmeye başlandığı belirtildi.

Bu kapsamda bir yetiştiriciye 400 kaz, 4 kişiye 160 koyun, 35 kişiye de 210 adet büyükbaş hayvan desteği verileceğini aktarılan açıklamada, "Yetiştiricilerimizin aldıkları desteklemelerin yanında 'Hayvan hastalıkları ve hayvan beslenmeleri' konularında bire bir ilgilenerek kendilerine destek olunmaya devam edilecektir.'' denildi.(AA)

Ağrı'daki Genç Çiftçi projesi1

Ağrı'daki Genç Çiftçi projesi2

Ağrı'daki Genç Çiftçi projesi3

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.