İzmit Belediye Başkanı Doğan, Eleşkirt'te

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca Diyadin Belediyesine danışman olarak görevlendirilen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Eleşkirt ilçesini ziyaret etti.
27.11.2016 Saat: 19:22

AĞRI - İçişleri Bakanlığınca Diyadin Belediyesine danışman olarak görevlendirilen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Eleşkirt ilçesini ziyaret etti.

Doğan ve beraberindekiler Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı'yı makamında ziyaret etti.

Sarı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçe hakkında bilgi verdi.

Doğan da Diyadin ilçesinde birçok alanda çalışma yapacaklarını belirterek, "Eleşkirt ilçesini de çok sevdim. Bu nedenle buraya bir eser bırakmak istiyoruz. Başkanımızın ilçeye Saat kulesi yapılması yönünde talebi oldu. İnşallah bu taleplerini yerine getireceğiz." dedi.

Nevzat Doğan, ilçeyi ziyaretinde vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.(AA)

İzmit Belediye Başkanı Doğan, Eleşkirt'te1

İzmit Belediye Başkanı Doğan, Eleşkirt'te2

İzmit Belediye Başkanı Doğan, Eleşkirt'te3

İzmit Belediye Başkanı Doğan, Eleşkirt'te4

İzmit Belediye Başkanı Doğan, Eleşkirt'te5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.