Eleşkirt'te yeraltı şebekesi yenileniyor

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, yetersiz gelen yeraltı şebekelerinin önümüzdeki yıl yenileneceği bildirildi. Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, yaptığı...
25.11.2016 Saat: 14:45

AĞRI - Eleşkirt ilçesinde, yetersiz gelen yeraltı şebekelerinin önümüzdeki yıl yenileneceği bildirildi.

Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, yaptığı açıklamada, Su ve yeraltı şebeke sıkıntılarını gidermek için girişimlerde bulunduklarını söyledi.

Mevcut altyapıdaki sıkıntılardan dolayı su sıkıntısı çektiklerini anlatan Sarı, şunları kaydetti:

"Önümüzdeki sene aynı anda kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu kanal çalışmalarına başlayıp iki sezonda bitirmeyi planlıyoruz. İller Bankasından 7 Mühendis arkadaşımız davetimiz üzerine ilçemize geldiler. Gerekli incelemeler yapılacak. Yeni şebekenin devreye girmesiyle beraber bütün abonelerimiz artık su sayaçları kullanacaklar."(AA)

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.