Patnos Çavuş İlkokulu ve Ortaokulu Beyaz Bayrak aldı

AĞRI - Patnos Çavuş İlkokul ve Ortaokulu, temizlik, sağlık ve hijyen konularındaki duyarlılığı nedeniyle Beyaz Bayrak almaya hak kazandı. Okulların temizlik ve...
22.11.2016 Saat: 22:12

AĞRI - Patnos Çavuş İlkokul ve Ortaokulu, temizlik, Sağlık ve hijyen konularındaki duyarlılığı nedeniyle Beyaz Bayrak almaya hak kazandı.

Okulların temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi, okul sağlığının iyileştirilmesi amacı ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan beyaz bayrak işbirliği protokolü kapsamında, Çavuş İlkokul ve Ortaokulu beyaz bayrak ile ödüllendirildi.

Okul Müdürü Mehmet Faruk Toktaniş, yaptığı açıklamada, çocukların eğitimini gerçekleştirirken tek yönlü bir eğitimden ziyade çok yönlü bir eğitimi hedeflediklerini söyledi.

Toktanış, Emanet olarak aldığımız yavrularımıza, evdeki gibi çok temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim öğretim vermek için elimizden geleni yapıyoruz. diye konuştu.(AA)

Patnos Çavuş İlkokulu ve Ortaokulu Beyaz Bayrak aldı1

Patnos Çavuş İlkokulu ve Ortaokulu Beyaz Bayrak aldı2

Patnos Çavuş İlkokulu ve Ortaokulu Beyaz Bayrak aldı3

Haber Yorumları

memurrr tarafından 5 ay önce eklendi25-11-2016 8:07:09

Patnosta o kadar okul varken Çavuş köy okulunun bu ödülü alması harika Tebrikler tüm İdareciler ve öğretmenlere.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 0
Beğendim:4
Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.