Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi

AĞRI - Patnos ilçesinde Eğitim-Bir-Sen üyesi öğretmenler düzenlenen yemekte bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Patnos Şubesi, 24 Kasım Öğretmerler Günü öncesi...
22.11.2016 Saat: 10:43

AĞRI - Patnos ilçesinde Eğitim-Bir-Sen üyesi öğretmenler düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Eğitim-Bir-Sen Patnos Şubesi, 24 Kasım Öğretmerler Günü öncesi sendika üyesi öğretmerleri, bir restoranda düzenlenen yemekte buluşturdu.

Sendika Şube Başkanı Fikret Ayaz, etkinlikte yaptığı konuşmada, geleceğin teminatı fedakar öğretmenlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Eğitim-Bir-Sen olarak üyelerinin her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Ayaz, "Eğitim-Bir-Sen ortaya koyduğu misyon ve vizyonu ile üyelerinin her türlü haklarında iyileştirme sağlarken aynı zamanda değerleri ile de var olma mücadelesini veren, milli iradesine ipotek koymaya kalkışan her türlü gücün karşısında duran bir sendikadır." dedi.

Etkinliğe Eğitim-Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer de katıldı.(AA)

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 1

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 2

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 3

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 4

Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi 5

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 0422

Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler