Eleşkirt'te Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi projesi

AĞRI - Eleşkirt Celal Oruç Hayvansal Üretim Yüksekokulu'nda, Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi Projesinin tanıtım toplantısı gerçekleşti.
03.11.2016 Saat: 11:22

AĞRI - Eleşkirt Celal Oruç Hayvansal Üretim Yüksekokulu'nda, "Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi Projesi"nin tanıtım toplantısı gerçekleşti.

Eleşkirt Celal Oruç Hayvansal Üretim Yüksekokulu Zeliha Oruç Konferans Salonunda, Kalkınma Bakanlığı Erzurum DAP İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen "Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi Projesi" bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Eleşkirt Celal Oruç Hayvansal Üretim Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selvinaz Yakan, yaptığı açıklamada, projede her hafta 10 çiftçiye Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri eğitim verileceğini söyledi.

Eğitim sonunda değerlendirme sınavı yapılacağını aktaran Yakan, "Eğitim sonunda 29 Aralık 2016 günü sınav yapılacak. Yapılan sınavda başarılı olan çiftçilere katılım sertifikası verilecek. Dereceye giren çiftçilere çeşitli hediyeler verilecek." dedi.

Toplantıya, Vali Yardımcısı Ejder Demir, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Ünal, İlçe Emniyet Amiri Ogün Evci ve çiftçiler katıldı.(AA)

Eleşkirt'te “Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi projesi1

Eleşkirt'te “Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi projesi2

Eleşkirt'te “Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi projesi3

Eleşkirt'te “Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi projesi4

Eleşkirt'te “Sığırlarda Yetiştirme Hastalıkları Eğitimi projesi5

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.