Patnos'ta kar yağışı

AĞRI - Patnos ilçesinde etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkilerken, birçok köy ve mezra yolu ulaşıma kapandı. İlçede kar kalınlığı 40 santimetre...
02.11.2016 Saat: 13:52

AĞRI - Patnos ilçesinde etkili olan Kar yağışı yaşamı olumsuz etkilerken, birçok köy ve mezra yolu ulaşıma kapandı.

İlçede kar kalınlığı 40 santimetre olurken yüksek kesimlerdeki köylerde ise kar yağışından dolayı bir çok köy ve mezra ulaşıma kapandı.

Patnos Özel İdare Müdürü Gündoğdu Kısa, yaptığı açıklamada, 6 ekip, 2 greyder, bir dozer, 2 kepçe ile aralıksız çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Kısa, "Bizde yaklaşık 90 köy ve 80 mezra var bu köy ve mezralarda ulaşımı sağlamak ve eğitim-öğretimin aksamaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.(AA)

patnos kar yağışı

patnos kar yağışı

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Patnos Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.