Ağrı ve ilçelerinde 76 kamu personelinin işine son verildi

AĞRI - OHAL kapsamında çıkarılan yeni kararname ile kamuda yeni ihraç edilen memur listesi yayınlandı. Kararnameye göre Ağrı’da 76 kamu personelinin işine son...
30.10.2016 Saat: 02:27

AĞRI - OHAL kapsamında çıkarılan yeni kararname ile kamuda yeni ihraç edilen memur listesi yayınlandı. Kararnameye göre Ağrı’da 76 kamu personelinin işine son verildi.

Resmi Gazetede yayınlanan 675 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile ilk belirlemelere göre Ağrı’da görevli 76 kamu personelinin işine son verildi.

Doğubayazıt’ta görevli 9 imam hatip, 2 müezzin kayyım, Ağrı’da görevli 11 infaz koruma memuru, Ağrı Adliyesinde 6 zabit kâtibi, Eleşkirt Adliyesinden 1 zabit katibi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görevli 1 şube müdürü, Diyadin’de 2 öğretmen, Doğubayazıt’ta 15 öğretmen, Eleşkirt’te 2 öğretmen, Ağrı Merkezde 10 öğretmen, Patnos’ta 9 öğretmen, Taşlıçay’da 1 öğretmen, Tutak’ta 1 öğretmen, Diyadin’de 1 tabip, Eleşkirt’te 2 tabip, Ağrı merkezde 1 tabip, 1 hemşire ile Patnos’tan 1 hemşire olmak üzere 76 kişi meslekten ihraç edildi.

adliye

YORUM EKLE

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

İsim*
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz*
Kod: 0451

Diğer Diyadin Ağrı Patnos Eleşkirt Taşlıçay Tutak Doğubayazıt Haberleri
Etiketler