Ağrı ve ilçelerinde 76 kamu personelinin işine son verildi

AĞRI - OHAL kapsamında çıkarılan yeni kararname ile kamuda yeni ihraç edilen memur listesi yayınlandı. Kararnameye göre Ağrı’da 76 kamu personelinin işine son...
30.10.2016 Saat: 02:27

AĞRI - OHAL kapsamında çıkarılan yeni kararname ile kamuda yeni ihraç edilen memur listesi yayınlandı. Kararnameye göre Ağrı’da 76 kamu personelinin işine son verildi.

Resmi Gazetede yayınlanan 675 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile ilk belirlemelere göre Ağrı’da görevli 76 kamu personelinin işine son verildi.

Doğubayazıt’ta görevli 9 imam hatip, 2 müezzin kayyım, Ağrı’da görevli 11 infaz koruma memuru, Ağrı Adliyesinde 6 zabit kâtibi, Eleşkirt Adliyesinden 1 zabit katibi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görevli 1 şube müdürü, Diyadin’de 2 öğretmen, Doğubayazıt’ta 15 öğretmen, Eleşkirt’te 2 öğretmen, Ağrı Merkezde 10 öğretmen, Patnos’ta 9 öğretmen, Taşlıçay’da 1 öğretmen, Tutak’ta 1 öğretmen, Diyadin’de 1 tabip, Eleşkirt’te 2 tabip, Ağrı merkezde 1 tabip, 1 hemşire ile Patnos’tan 1 hemşire olmak üzere 76 kişi meslekten ihraç edildi.

adliye

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Diyadin Ağrı Patnos Eleşkirt Taşlıçay Tutak Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.