Vali Işın, Eleşkirt'te okul açılışına katıldı

AĞRI - Ağrı Valisi Musa Işın, Eleşkirt ilçesine bağlı Sadaklı Köyündeki 5 derslikli ilkokulun açılışını gerçekleştirdi. Işın, açılışta yaptığı...
20.10.2016 Saat: 18:19

AĞRI - Ağrı Valisi Musa Işın, Eleşkirt ilçesine bağlı Sadaklı Köyündeki 5 derslikli ilkokulun açılışını gerçekleştirdi.

Işın, açılışta yaptığı konuşmada, kent genelinde hemen hemen her Gün okul açılışı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Güçlü devletin ve çalışkan hükumetin 14 yıldır Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi, Ağrı'yı da şantiye alanına çevirerek yeni binalar inşa ettiğini ifade eden Işın, şöyle konuştu:

"Allah devletimize zeval vermesin. Yine bir kaç gün önce Eleşkirt ilçesinde yine bir açılışa gelmiştik Yarın izin verirse Doğubeyazıt ilçemizde 40 derslikli okulun temelini atacağız. Okullarımızın hepsi standartları yüksek okullardır. Binalarımızda güzel yapılıyor. Umarın uzun ömürlü binalar olurlar. Bu binalarda inşallah çocuklarımız uzun yıllar ders görecekler. Çünkü devletimiz bu binaları en iyi şekilde yapıyor. Hükümetimiz her alanda aralıksız çalışmalar yapıyor. Milli eğitim de ,sağlıkta ve diğer kurumlarımızdaki çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah 2017 yılında Aydıntepe barajımızın yapımına başlanacak. Eleşkirt Ovası inşallah sulanacaktır."

Konuşmaların ardından Işın, beraberindekilerle okulun açılışını gerçekleştirerek, sınıfları gezdi.

Işın, ziyarette öğrencilere çeşitli hediyeler de takdim etti.

Açılışa, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, İlçe Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Isak Hasanoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan, Yücekapı Belediye Başkanı İlhami Zeyrek, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Büyükhan, İlçe Emniyet Amiri Ogün Evci, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.(AA)

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

eleşkirt okul açılışı

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Eleşkirt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.