Erkekler DİKKAT! İktidarsızlığa çözüm bulundu

Sponsorlu Bağlantılar

SAGLIK, ERKEKLER DIKKAT! IKTIDARSIZLIGA COZUM BULUNDU GELISTIRILEN BIR ILAC ILE, SERTLESME SORUNU OLAN ERKEKLERIN TEDAVISINDE BASARI SAGLANDI.. YAPILAN SON GENEL SAGLIK...


Geliştirilen bir ilaç ile, sertleşme sorunu olan erkeklerin tedavisinde başarı sağlandı..
Yapılan son araştırmalar göre Türkiye'de yaklaşık 5 milyon erkek sertleşme sorunu yaşıyor. ABD'deki araştırmalar ise yaklaşık 30 milyon erkeğin sertleşme sorunu (ED) yaşadığını ortaya koydu. Ayrıca şeker hastalarının yaklaşık yüzde yetmişinin ereksiyon bozukluğuna yol açabilen dislipidemi gibi (yüksek kolesterol, hiper tansiyon veya şeker hastalığı dahil) diğer genel hastalıkları da mevcut.
Kuzey Amerika Cinsel Tıp Kuruluşu'nun Chicago'da düzenlediği toplantıda açıklanan bir araştırma bir ilaç firmasının geliştirdiği, sertleşme sorununu önleyici vardenafil etken Maddeli ilacın, yüksek kolesterol dahil dislipidemisi ve sertleşme sorunu olan erkeklerde başarılı olduğunu gösterdi.
DESTEK SAĞLADI
Toplantıda konuşan Brown Üniversitesi'nin Warren Alpert Tıp Okulu'nda Aile Tıbbı Klinik Doçenti Dr. Martin Miner, sertleşme sorununun yüksek kolesterol ile doğrudan ilişkisi olduğunu söyledi. Buna karşın birçok doktorun hayat kalitesini engelleyen bir sorun olan ED'yi tedavi etmediğini belirten Dr. Miner: 'Bu çalışma, yüksek kolesterolü erkeklerde görülen ED'nin başarıyla tedavi edebilmesi için destek sağladı' dedi.
BUGÜN
Kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=52898&cat=220&dt=2008/01/26

Sağlık

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler DİKKAT! İktidarsızlığa çözüm bulundu Okuyanlar Bunlarıda Okudu

Sağlık Ansiklopedisi

Sağlık kategorisindeki tüm konular harf sırasına göre listelenmiş olarak bakabilirsiniz.


Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica