Yüzün yan kısımlarından birini yanak görmek hayra,

Rüyada Yanak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Yanak görmek ne demek rüya tabirini rüyada yanak 9981 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Yüzün yan kısımlarından birini (yanak) görmek hayra, iyi geçime, bolluk ve ferahlığa, nasip ve sevince, Amel ve sanata; Yanakta görülen dolgunluk ve güzellik bu sayılan şeylerdeki iyi hale, aksi ise yukarıda sayılanlarda müşühade edilen olumsuzluklara; YYanak bazan korku, üzüntü, hastalık yahut değerden düşmeye delalet eder.

İnsanın Rüyada yanağını görmesi, bolluğa, hayra ve refaha yorumlanır

İnsanın Rüyada yanağını görmesi, bolluğa, hayra ve refaha yorumlanır

Rüyada kendi yanaklarini gören bolluk ve berekete kavusur. Yanak görmek bir rivayete göre de yoksulluga ve sagligin bozulmasina isaret sayilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yanak görmek, hayra, bolluga, geçime, ferahliga, durumun kötülesmesine, üzüntü, keder, sihhat ve hastaliga alamettir. Yanaklar kisinin ameline, kirmizligi ve elliligi, rütbe ve makamina, hastaliklardan kurtulmaya, nasib ve sevince isarettir. Yanagin sariligi veya siyahligi, korku, üzüntü ve itibardan düsmesine isarettir. Rüyada görülen iki yanak, insanin kendisiyle güzellestigi veya sevdigi seye isarettir. Bazen de yanaklar, onlari öpen kimseye isarettir. Yanaklardan meydana gelen sey, onlari öpenin bozukluguna isarettir. Bazen yanak tozlu toprakli olursa, meskenete isarettir. Bu ise dindarlar için, (C.C.) indinde ziyadelik ve yüceliktir,

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yanak, ile ilgili yapılan yorumlar

nur

rüyamda sag yanağımın nefes aldıkça şiştiğini,konuşamıyacak duruma geldiğimi ve daha sonra patladığını ve şişliğin kaybolduğunu gördüm. konuşmamda düzeldi yüzümdeki şişlik inince sadece yüzümde küçücük bir iz kaldı.anlam veremedim eger rüyamın açıklamasını yaparsanız sevinirim.teşekkürler.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5187