Rüyada Vişne görmek ne demektir, 9882 VİŞNE

Rüyada Vişne Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Vişne görmek ne demek rüya tabirini rüyada vişne 9882 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Mevsiminde olgunlaşmış Vişne mal ve rızka, Mevsimi dışında yahut ekşi vişne üzüntüye ve hastalığa delalet eder.

Rüyada tatlı vişne helal rızka; ekşi vişne ise haram mal ve nimete işarettir.

Rüyada mevsiminde, güzel vişne mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni işe atılacağınıza işarettir. Rüyada vişne yiyen kimse , bol para kazanacak demektir. Ekşi vişne de iyi kullanamayacağınız paradır. Vişne ağacı, insanın yaşamına güzellik girecek demektir.

Mevsiminde koyu renkli, güzel vişne yemek kişinin işinden bol kazanç sağlayacağına işaret eder. Vişne ekşi ise para işe yaramayacaktır. Vişne ağacı çok iyi bir kısmettir.

Rüyada mevsiminde koyu kırmızı renkli, güzel vişne almak zevk verecek yeni iştir. Vişne yiyen, bol gelir sahibi olacaktır. Ekşi vişne de işe yaramayacak paradır. Vişne ağacı, insanın hayatına anlam katacak bir kısmettir.

Rüyada mevsiminde koyu kırmızı renkli, güzel vişne almak zevk verecek yeni iştir. Vişne yiyen, bol gelir sahibi olacaktır. Ekşi vişne de işe yaramayacak paradır. Vişne ağacı, insanın hayatına anlam katacak bir kısmettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Vişne, ile ilgili yapılan yorumlar

AHMED

Vişne ağaçları gördüm. Bir kaç tanesini keserek seyrelttim. Aslında galiba hepsini kesecekmişim ama sonradan kestiklerime pişman oldum. ama seyrelttiğimde iyi oldu diyerek teselli buldum. Sonra seyrelttiğin vişnelerin aslında Kiraz ağacını açığa çıkardığınıda gördüm. Vişnelerde ve kiraz da meyve yoktu.

merve

rüyamda yaş pasta üzerinde bulunan koyu renkli tatlı vişne gördüm.bir tane erkek arkadaşım yedi bir tanede ben.acaba ne demek?

ahmet

aileden biri vişne topluyor bende bekliyorum

EMRE

RÜYADA VİŞNE AĞAÇLARI VRDI KOYU KIRMIZI BİTANE ALDIM KÖPEK KOLUMDAN TUTTU

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5341