Rüyada Üzüm Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Üzüm görmek ne demek rüya tabirini rüyada üzüm 9775 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Devamı olan toplu rızka, dostluk ve muhabbete, Mevsiminde görülen üzüm gelecek ucuzluğa ve bol geçime, mevsimi dışında görülen üzüm, vaktinden önce erişilecek hayra, Yerden bir salkım üzüm almak bir kadın tarafından toplu mala kavuşmaya, Siyah üzüm salkıımı üzüntü ve kedere, Beyaz ve tabii renkteki üzüm sırf hayır ve şifaya, Üzümün beyazı gündüze, siyahı geceye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Asma Üzüm Şırası.)

Rüyada görülen yaş üzüm, en güzel rızıktır, topluca mala erişilmesine, siyah üzüm sıkıntı; tasa ve hastalığa, beyaz üzüm; hayır ve şifaya işarettir.

Rüyada üzüm görmek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Kara Üzüm ise sıkıntı, üzüntü ve hastalığa yorumlanır. Beyaz üzüm; iyi olaylara ve şifaya yorumlanır.

Rüyada üzüm görmek veya üzüm yemek, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Mevsiminde üzüm mal, paradır. Eğer üzüm ekşi ise kısmete haram karışmış demektir.

Mevsiminde taze üzüm çok hayırlıdır. Bir salkım yeşil üzüm yediğini gören, bir mal alacaktır. Bir salkım tatlı siyah üzüm ev eşyasıdır. Rüyasında üzümleri bir yere serip kurutan biri, yaşlılığında da darlık çekmeyecek, hatta zengin olacaktır.

Mevsiminde taze üzüm çok hayırlıdır. Bir salkım yeşil üzüm yediğini gören, bir mal alacaktır. Bir salkım tatlı siyah üzüm ev eşyasıdır. Rüyasında üzümleri bir yere serip kurutan biri, yaşlılığında da darlık çekmeyecek, hatta zengin olacaktır.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Üzüm, ile ilgili yapılan yorumlar

ömer

rüyamda yeşil üzüm yemem ne anlama geliyor canım sıkkın olan yesıl uzumu gordugumde sabah cok ferahlıorum sabaha karsı 5 de yatıp normalde kotu kalkardım her neyse bunun ne olacagını yorumlarsanız sevınırım..

sema

rüyamda bir sepet siyah incir gördüm yanında yeşil üzümde vardı ben onu aldım komşuya götürdüm ama ben yemedim incir bitmişti acaba nedir

başakbşk

rüyada tabağa benim için mor üzüm koyan bir erkek gördüm bende bir salkım kırmızıya çalan üzüm koydum anlamı ne

umut

rüyamda bi arkadaşım bana demir bi tasta küçük taneli yeşil üzüm getiriyordu bende üzümü alıp misafirlerin önüne bırakıyordum ne anlama greliyor açaba?

nazlı

ruyamda hep komsumu gorurum hep arkamca konusur o

sema

annemgilin hayadında boydan boya kasa dolusu beyaz üzüm gördüm bu nedemek

LEYLA

RÜYAMDA OLMAMIŞ ÜZÜM GÖRDÜM DALINDA BAKIYORDUM AMA KOPARIRKEN DALIDA KIRILIYORDU ELİMDE

demet

ruyamda vefat eden abimi gordum elinde bir poset siyah uzum getirmis bana veriyor bende ona niye aldigini evde uzum oldugunu soyluyorum.

emine ana

ruyamda askerde olan oglum iki falız sıyah üzüm getırmış tatlıydı ama yıyoruz yıyoruz bıtmıyo komşularla ortak yıyoruz hayırdır ınşalah

meyrem

komşumuz ben umarım diye bana üzüm getirip koydulae

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0