Şuan sitede 12706 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Üzüm görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Üzüm görmek ne demek rüya tabirini rüyada Üzüm rüya yorumunu okumaktasınız.

Devamı olan toplu rızka, dostluk ve muhabbete, Mevsiminde görülen üzüm gelecek ucuzluğa ve bol geçime, mevsimi dışında görülen üzüm, vaktinden önce erişilecek hayra, Yerden bir salkım üzüm almak bir kadın tarafından toplu mala kavuşmaya, Siyah üzüm salkıımı üzüntü ve kedere, Beyaz ve tabii renkteki üzüm sırf hayır ve şifaya, Üzümün beyazı gündüze, siyahı geceye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Asma Üzüm Şırası.)

Rüyada görülen yaş üzüm, en güzel rızıktır, topluca mala erişilmesine, siyah üzüm sıkıntı; tasa ve hastalığa, beyaz üzüm; hayır ve şifaya işarettir.

Rüyada üzüm görmek bir işten bol miktarda para kazanılacağını işaret eder. Kara Üzüm ise sıkıntı, üzüntü ve hastalığa yorumlanır. Beyaz üzüm; iyi olaylara ve şifaya yorumlanır.

Rüyada üzüm görmek veya üzüm yemek, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Mevsiminde üzüm mal, paradır. Eğer üzüm ekşi ise kısmete haram karışmış demektir.

Mevsiminde taze üzüm çok hayırlıdır. Bir salkım yeşil üzüm yediğini gören, bir mal alacaktır. Bir salkım tatlı siyah üzüm ev eşyasıdır. Rüyasında üzümleri bir yere serip kurutan biri, yaşlılığında da darlık çekmeyecek, hatta zengin olacaktır.

Mevsiminde taze üzüm çok hayırlıdır. Bir salkım yeşil üzüm yediğini gören, bir mal alacaktır. Bir salkım tatlı siyah üzüm ev eşyasıdır. Rüyasında üzümleri bir yere serip kurutan biri, yaşlılığında da darlık çekmeyecek, hatta zengin olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Üzüm Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada üzüm görmekRüyada üzüm görmek

  Rüyada üzüm görmek; mevki ve paraya sahip olmaya, beyaz ve siyah üzüm görmek; kış mevsiminde ise belli bir mücadeleden sonra isteklerin

 • rüyada Üzüm görmekRüyada Üzüm görmek

  Ben rüyamda arkadaşım bizim için çekirdeksiz üzümleri hepsini ayıklayıp bir buz dolu kovanın içinde bize getiriyor sonra ben yemeye

 • rüyada Uzum görmekRüyada Uzum görmek

  Rüyada görülen üzüm, güzel bir riziktir. üzüm devam eden toplu ve genis bir riziktir. Mevsiminde üzüm görmek dünyada meydana gelen

 • rüyada Kuru üzüm görmekRüyada Kuru üzüm görmek

  Bakınız; Üzüm. Yuvada mutluluğa, bolluğa, hayırlı para ve kısmete işaret eder.

 • rüyada Üzüm sıkmak görmekRüyada Üzüm sıkmak görmek

  Rüyada şerbet veya şarap yapmak için üzüm sıktığını veya sıkıldığını görmek, bereketli bir mevsim yaşayacağına isarettir.

Üzüm Rüya yorumları
başakbşk

rüyada tabağa benim için mor üzüm koyan bir erkek gördüm bende bir salkım kırmızıya çalan üzüm koydum anlamı ne

umut

rüyamda bi arkadaşım bana demir bi tasta küçük taneli yeşil üzüm getiriyordu bende üzümü alıp misafirlerin önüne bırakıyordum ne anlama greliyor açaba?

nazlı

ruyamda hep komsumu gorurum hep arkamca konusur o

sema

annemgilin hayadında boydan boya kasa dolusu beyaz üzüm gördüm bu nedemek

LEYLA

RÜYAMDA OLMAMIŞ ÜZÜM GÖRDÜM DALINDA BAKIYORDUM AMA KOPARIRKEN DALIDA KIRILIYORDU ELİMDE

demet

ruyamda vefat eden abimi gordum elinde bir poset siyah uzum getirmis bana veriyor bende ona niye aldigini evde uzum oldugunu soyluyorum.

emine ana

ruyamda askerde olan oglum iki falız sıyah üzüm getırmış tatlıydı ama yıyoruz yıyoruz bıtmıyo komşularla ortak yıyoruz hayırdır ınşalah

meyrem

komşumuz ben umarım diye bana üzüm getirip koydulae

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.