Takvaya, hayır nimete, zahmetsiz rızka, emniyet güvene,

Rüyada Tuz Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Tuz görmek ne demek rüya tabirini rüyada tuz 9585 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Takvaya, hayır ve nimete, zahmetsiz rızka, emniyet ve güvene, güzel kadına, İki hasım arasında görülen Tuz bu düşmanların barışmasına, Tuzcu görmek, mal sahibi, ara bulmayı seven birine, Tuz Ekmek yemek yoksul yaşamaya delalet eder.

Rüyada tuz , zahmetsiz ve emeksiz mala, iki dargın kimse arasında görülen tuz da onların barışmalarına işarettir.

Rüyada tuz gören kişi yaşamında bazı değişiklikler yapmak istiyor; ancak çevresindekiler buna izin vermiyor demektir. Rüyada tuz görmek etrafınızda iki yüzlü insanların olduğunu da bildirir.

Hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz, fakat çevrenizin ve içinde bulunduğunuz şartların buna izin vermemesi canınızı sıkıyor.

Hayırlı kısmettir. Kişi bütün sıkıntılarından, dertlerinden, hastalığından kurtulur. Rüyada bir yemeğe tuz ekmek bolluk, bereket, zevk, ağız tadıdır.

Tuz görmek, mal ve nimetle yorumlanir. Kirmani’ye göre, rüyada tuz satin aldigini veya kendisine verildigini gören para bulur. Rüyayi gören hasta ise iyilesir. Ebu Sait El Vaiz e göre, rüyada beyaz tuz görmek bes sekilde yorumlanir: Gümüs para, terbiye, hayirli is, çok mal, sadik hizmetçi. Siyah ve kirli tuz da dört sekilde yorumlanir: Sahte para, kötü söz, keder ve hüzün, hareketsizlik. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen tuz, zahmet çekilmeden ele geçirilen maldir. Rüyada iki düsman arasinda görülen tuz, onlarin birbirleriyle bansmalarina isarettir. Bir kimse rüyada bir yerde halkin huzurunun bozuldugunu görse, orada zulüm ve kitlik olacagma isarettir. Tuz, mesguliyet ve hastaliktir. Beyaz tuz, dünyaca takvalik, hayir ve nimettir. Rüyada ekmek île tuz yedigini gören kimse, dünyaliktan az bir seyle kanaat eder. Tuzluk, güzel bir hizmetçiye isarettir. Korku halinde bulunan bir kimse, rüyada tuz görse, emniyete kavusur.

Hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz fakat, çevrenizin ve içinde bulunduğunuz durumunuz şartların buna pek izin vermemesi canınızı sıkıyor. Tuz yediğinizi görmeniz, sevgilinizin ihanetine uğrayıp, ondan ayrılacağınız anlamına gelir.

Hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz fakat, çevrenizin ve içinde bulunduğunuz durumunuz şartların buna pek izin vermemesi canınızı sıkıyor. Tuz yediğinizi görmeniz, sevgilinizin ihanetine uğrayıp, ondan ayrılacağınız anlamına gelir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Tuz, ile ilgili yapılan yorumlar

beşir

ne zaman uyursam tüz goriyom ruyada

barış

büyük bi barajda yüzüyorum birden çok hızlı yağmur yağıyo ılık ılık ben sudan çıkıp barajın bi ucundan kendimi fırlatıp barajın üstünde yağmurun altında uçuyorum ve sonra çıkıp bi sigara alıyorum bu bi tütüncü ve ekmek arasıda yapıyo ve bana veriyo tuz atıcakken tuzu karşıdan şantiyeden alıyo tonlarca var ve tuzu orda kullanıyo

levent tez

taze kalın bir yufkanım üzerine tuzdökp iştahla yiyodum

fistik

Ruyamda salatalik soyuyorum ve ustunu tuz dokup esime ikram ediyorum cevaplarsNiz sevinirim

seda

3 kişiyiz arkadaşlarla marketteyiz yanimda ki bayan arkadaş alış veriş yapıyo bana dediki şurdan tuz alsana ya bende diyorum ki niye bana aldırıyo neyse aldım tuzu beyaz paketinde çantama koydum ve sonra vermiştim yanılmıyosam tuzu arkadaşa ama açıkça söylim pekte sevmem o kişiyi o tuzu içimden vermek gelmemişti teşekkürler.

sevim

ruyamda yesil kahve tozunin icine beyaz iri tuzlar karismis olarak gordum bir kiloya yakin posette ve poset delinmis yarisi yere dokulmus ne anlama gelir

dilan

teyzemin damadının benden tuz istemesi bende vermedim

Mehmet

Önce uyudum sonra uyandım bir baktım battaniye nin üzerinde Rüya Tuz yazıyor demekki gerçek uyanmamışım Göz lerimi açtım öyle bir şey yok.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5071