Rüyada Tandır Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Tandır'ın yorumu 9234 ve rüyasında Tandır'ı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Tandırla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Tandır nedir

Bakınız; Fırın, Ocak, Ateş.

İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla Ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.

Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar. Tandır görmek misafir

Rüyada tandir görmek, gizli islerin meydana çikmasina, tandir yapmak, düsmandan kurtulusa, tüccar için kazancinin artmasina, bir rivayete göre de evlenmege delalet eder. Elindeki tandirin içinde kül olmadigini gören, hayirsiz bir kadinla evlenir. Evine bir tandir yaptigini gören, bir ise girer, tüccar ve esnaf ise kari artar, bekarsa evlenir, fakir ise geçimi bollasir, zengin ise mali, mülkü daha da artar. Tandir görmek her suretle hayirlidir. Tandirin bir çok çesitleri oldugu için bunlarin hepsi ayri ayri yorumlanir. Kebap ve yemek tandiri hapse delalet eder. Rüyayi gören sikintida ise bu sikintisindan kurtulur. Çarsi tandiri görmek, herkesin kendisine basvurarak akil danismalarina ve onlarin zorluklarini çözdügüne isarettir. Kis vakti evinde tandir yaktigini gören. mal ve mülk sahibi olur ve ömür boyu rahat eder. Yaz günü tandir görmek, kedere ve sikintiya isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tandir görmek, menfaat, kolaylik ve muvaffakiyete isarettir.

Tandır Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Tandır yorumları

mem

tandırın için den kirli su çıkması kazdıkça lirli suyun çıkması nedemek

zeynep

rüyamda tandırda ekmek yaptığımı görüyordum ekmeklerin ilk üç tanesi çok güzel oluyordu diğer ekmekler güzel olmuyordu bazıları yanıyor bazıları da daha hamurken tandırın içine düşüyordu

zeynep

tandirin icinde ekmek yapildigini gormek

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica